08-09 maja 2015

911955 37206753 father 2To warsztaty dla ojców, prowadzone przez licencjonowanych trenerów z Inicjatywy Tato.Net (zob. www.tato.net), które pomogą mężczyznom spojrzeć w nowy sposób na siebie jako ojca, nabyć umiejętności przydatnych do bycia bardziej efektywnym tatą, zbudować równowagę na linii życie rodzinne – praca zawodowa, rozwinąć umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi i zaangażowania w sprawy dziecka, panować nad kryzysami w konstruktywny sposób, być konsekwentnym, nauczyć się mówić dzieciom o miłości do nich i nie wstydzić się tego oraz aktywnie ich słuchać.

Na zdobycie wykształcenia zawodowego poświęcamy kilkanaście lat. A bycie ojcem, jak każda dziedzina życia także wymaga rzetelnej wiedzy oraz pracy nad własną osobowością. Umiejętności te nie przychodzą łatwo. Dlatego Inicjatywa Tato.Net zaprasza na ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci.

Zapraszamy ojców z różnym stażem ojcowskim i w różnych sytuacjach rodzinnych. Relacje z warsztatów można znaleźć na stronie: www.tato.net
 

Warsztat rozpoczyna się w piątek o godz. 18.30 i kończy w sobotę o godz. 21.00.

Uwaga! Warsztat, odbędzie się przy grupie liczącej nie mniej niż 15 osób.

Koszt warsztatu bez noclegu z dwoma posiłkami (obiad i kolacja w sobotę) wynosi 245 zł.
Istnieje możliwość zarezerwowania noclegu (prosimy o wcześniejszy kontakt) - koszt od 70 zł za dobę z wyżywieniem.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

alt