Najbliższe wydarzenia

Być z Jezusem - skupienie z Modlitwą Jezusową

Męka naszego Pana Jezusa Chrystusa to wydarzenie, którego nie musimy rozumieć. Bóg nie oczekuje tego od nas. Krzyż i śmierć trudno pojąć.

Czytaj więcej...

Jak być bogatym?

...czyli dla tych, którzy posługują się pieniędzmi to konferencja dla biznesmenów, przedsiębiorców i tych wszystkich, którzy mają do czynienia na co dzień z pieniędzmi.

Czytaj więcej...

Przyjdźcie do Mnie wszyscy... warsztat dla zabieganych kobiet

Warsztat  adresowany jest do kobiet aktywnych, które próbują godzić życie zawodowe z życiem rodzinnym, aktywność społeczną z rozwojem duchowym. 

Czytaj więcej...

O sztuce dokonywania zmian w życiu

Szkolenie przeznaczone jest dla każdego, kto w swojej pracy zarządza lub będzie zarządzał własną pracą, ludźmi, dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoją efektywność i skuteczność w życiu i w pracy oraz chcieliby żeby to co robią dawało im więcej satysfakcji.

Czytaj więcej...

Rekolekcje dla seniorów

W czasie tych rekolekcji popatrzymy na osoby starsze w Biblii (Abraham i Sara, Mojżesz, św. Piotr i inni), którym Bóg daje się doświadczyć w ich sytuacji życiowej.

Czytaj więcej...

Jak słuchać, by usłyszeć?

Pierwszą postawą-umiejętnością, by nawiązać i prawidłowo budować relacje zarówno z Panem Bogiem jak i z drugim człowiekiem jest słuchanie, które jest prawdziwą sztuką.

Czytaj więcej...

Grom z jasnego nieba

Czy kryzysy są czymś, co zdarza się tylko niektórym, czy też są nieuniknionym elementem dynamiki wzrostu i dotykają na różny sposób każdego z nas?

Czytaj więcej...