Najbliższe wydarzenia

Jak słuchać, by usłyszeć?

Pierwszą postawą-umiejętnością, by nawiązać i prawidłowo budować relacje zarówno z Panem Bogiem jak i z drugim człowiekiem jest słuchanie, które jest prawdziwą sztuką.

Czytaj więcej...

Rekolekcje dla seniorów

W czasie tych rekolekcji popatrzymy na osoby starsze w Biblii (Abraham i Sara, Mojżesz, św. Piotr i inni), którym Bóg daje się doświadczyć w ich sytuacji życiowej.

Czytaj więcej...

Grom z jasnego nieba

Czy kryzysy są czymś, co zdarza się tylko niektórym, czy też są nieuniknionym elementem dynamiki wzrostu i dotykają na różny sposób każdego z nas?

Czytaj więcej...

Niezbędnik emocjonalny kobiety

Masz kłopot w zrozumieniu własnych emocji? Chcesz lepiej rozpoznawać własne pragnienia? Pragniesz łatwiej wyrażać siebie?

Czytaj więcej...

Fundament Ćwiczeń Duchowych

Rekolekcje te wprowadzają w doświadczenie życia duchowego poprzez poznanie i praktykowanie różnych metod modlitwy, takich jak: medytacja ignacjańska (rozważanie Słowa Bożego), ignacjański rachunek sumienia.

Czytaj więcej...

I Tydzień Ćwiczeń Duchowych

Rekolekcje te są kontynuacją Fundamentu Ćwiczeń Duchowych. Celem I Tygodnia Ćwiczeń jest oczyszczenie serca, czyli nawrócenie, uporządkowanie tych uczuć i przywiązań, które nie pozwalają w pełni otworzyć się na wolę Bożą.

Czytaj więcej...