Najbliższe wydarzenia

Jak planować, by cieszyć się pełnią życia?

Wiem, że chcę dobrze przeżyć życie. Wiem, że chcę dobrze wykorzystać dany mi czas. Wiem, że chcę nadać sens temu co “tu i teraz”.

Czytaj więcej...

W zgodzie ze sobą

Co nie pozwala mi przyjąć i ucieszyć się sobą? Skąd bierze się wstyd i lęk wobec siebie? Jak uruchomić złożony w nas potencjał i "rozwinąć skrzydła"?

Czytaj więcej...

Porozumienie bez przemocy cz. 1

Warsztat (cz. I) jest teoretycznym i praktycznym wprowadzeniem w metodę "porozumienia bez przemocy" (PBP, ang. NVC), zwaną także "komunikacją współczucia", czy "językiem serca". 

Czytaj więcej...

Być z Jezusem - skupienie z Modlitwą Jezusową

Męka naszego Pana Jezusa Chrystusa to wydarzenie, którego nie musimy rozumieć. Bóg nie oczekuje tego od nas. Krzyż i śmierć trudno pojąć.

Czytaj więcej...

Jak być bogatym?

...czyli dla tych, którzy posługują się pieniędzmi to konferencja dla biznesmenów, przedsiębiorców i tych wszystkich, którzy mają do czynienia na co dzień z pieniędzmi.

Czytaj więcej...

Przyjdźcie do Mnie wszyscy... warsztat dla zabieganych kobiet

Warsztat  adresowany jest do kobiet aktywnych, które próbują godzić życie zawodowe z życiem rodzinnym, aktywność społeczną z rozwojem duchowym. 

Czytaj więcej...

O sztuce dokonywania zmian w życiu

Szkolenie przeznaczone jest dla każdego, kto w swojej pracy zarządza lub będzie zarządzał własną pracą, ludźmi, dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoją efektywność i skuteczność w życiu i w pracy oraz chcieliby żeby to co robią dawało im więcej satysfakcji.

Czytaj więcej...