Najbliższe wydarzenia

Rekolekcje Modlitwy Jezusowej. Adoracja Chrystusa

Od 30 Maja do 03 Czerwca

Od 30.05 do 3.06 zapraszamy na rekolekcje Modlitwy Jezusowej, podczas której wypowiadając imię JEZUS w rytm oddechu, będziemy stawać w OBECNOŚCI Tego, który na kocha i w każdym momencie naszego życia udziela nam swojej łaski i miłości. Zarazem zarezerwujemy dużo czasu na Adorację Najświętszego Sakramentu.

Osoby początkujące zostaną wprowadzone w metodę tej modlitwy. Osoby zaawansowane będą mogły pogłębić swoje doświadczenie tej modlitwy we wspólnocie modlących się osób. Oprócz konferencji wprowadzających w sposób tej modlitwy będą także treści dla wszystkich, których celem będzie pogłębienie naszej wiary i relacji z Bogiem.

Skupienie odbywa się w pełnym milczeniu i odcięciu się od bodźców zewnętrznych (będziemy zalecali wyłączenie telefonów), a to wszystko po to, by móc bardziej wejść w relację z Bogiem i sobą, która ma miejsce w głębinach serca. Zapewniamy poduszki i stołeczki do modlitwy.

W trakcie rekolekcji przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Zaakcentujemy to poprzez dwa czasy Adoracji Najświętszego Sakramentu (rano, przed śniadaniem oraz wieczorem). Wprost Modlitwą Jezusową modlić się będziemy w dwóch blokach, przed i po południu. Każdego dnia będziemy się spotykać też na Eucharystii. 

Cena w pokoju dwuosobowym za całość (wliczone jest w to pełne wyżywienie, dostęp do kawiarenki, itp.) to 380 zł. Osoby, które będą chciały skorzystać z pokojów jednoosobowych będziemy prosili o opłatę w wysokości 470 zł. Nie ma możliwości późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu. Nie przewidujemy też możliwości nocowania poza ośrodkiem i dojeżdżania jedynie w ciągu dnia.