DuchowośćNewsletter:

Prosimy zaznaczyć rodzaj biuletynu-kwartalnika, podać imię i nazwisko i adres e-mail:
Media
Rekolekcje


Wiadomość HTML?

Wyszukiwarka:

Ogłoszenia:

Terminy rekolekcji, sesji i warsztatów na rok 2012.

Istnieje możliwość zamówienia intencji Mszy św. w naszym Ośrodku. W tym celu prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego

Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (CIS)
Jak przeżyć twórczo odejście dzieci z domu?

  13-15.06.2014

 Kiedy odczuwasz smutek w domu opuszczonym przez dzieci, kiedy zadajesz sobie pytanie, czy sprawdziłaś się w roli matki, kiedy dręczą Ciebie  wątpliwości o przyszłość dorosłych Dzieci… Przyjdź… ten warsztat jest dla Ciebie.
       Warsztat jest adresowany do Matek Dorosłych Dzieci, które chcą poradzić sobie z emocjami rozstania, bardziej świadomie przeżyć proces  oddalenia dzieci oraz   twórczo doświadczać  dojrzałego  wymiaru macierzyństwa.

Na warsztat zapraszają: Pani Joanna Figura – socjolog, mediatorka, trenerka umiejętności społecznych, tutorka oraz Pani Małgorzata Ratajczyk-Dobrowolska – pedagog, mediatorka rodzinna, matka dwójki dzieci.

 

Uwaga! Warsztat odbędzie się przy grupie liczącej nie mniej niż 10 osób. Zamknięcie listy uczestników na tydzień przed rozpoczęciem warsztatu.

Koszty: ofiara na fundusz rekolekcyjny. Szacunkowy koszt uczestnictwa jednej osoby wraz z wyżywieniem i zakwaterowaniem w pokoju 2. osobowym z łazienką wynosi 220 PLN (w pok. 1. osobowym - 250 PLN). Szacunkowy koszt uczestnictwa w warsztacie bez noclegów wynosi 170 PLN (w tym: obiady i kolacja w sobotę).

 
Joomla SEO powered by JoomSEF


© 2002-2012 by Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury (ECCC)
ul. Olecka 30, 04-984 Warsaw, Poland,
tel. +48 22 872-04-41;fax +48 22 872-02-85
Powered by: Joomla 
Created by: k_fied.