Infrastruktura

Nasz ośrodek dysponuje bardzo atrakcyjną infrastrukturą użytkową. Jego zaletą jest również położenie blisko centrum Warszawy (ok. 20 km) a zarazem na uboczu miasta, w cichej, leśnej okolicy - zobacz dojazd.

Do dyspozycji naszych gości są m.in.:

34 pokoje jedno i dwu-osobowe z łazienkami (razem 49 miejsc), w tym jeden pokój z łazienką przystosowaną dla osoby niepełnosprawnej z opiekunem. Istnieje możliwość zakwaterowania wraz z wyżywieniem większych grup na krótki okres czasu przy wykorzystaniu bardzo wygodnych hotelowych dostawek.

Sale konferencyjne różnego rodzaju i wielkości - w tym klimatyzowana sala multimedialna dla 80 osób (wyposażona w rzutnik multimedialny z możliwością podłączenia: VHS, DVD, komputera, etc., z trzema kabinami dla tłumaczy symultanicznych + system słuchawkowy do tłumaczeń symultanicznych) oraz największa sala miltimedialna na 130 osób.

Szybki bezprzewodowy dostęp do internetu na terenie obiektu

Studio nagraniowe

Kaplica

Przestrona jadalnia z kuchnią (standard HACCP)

Przestrzeń barowa-kawiarenkowa

Pralnia z suszarnią dostępna dla gości

Oratorium - miejsce do medytacji i modlitwy

Sala telewizyjna (TVSat)

Sala spotkań nieformalnych

Taras z widokiem na ogród

Ogród leśny z altaną

Sauna sucha

Ogrodzone miejsce na terenie ośrodka do zaparkowania samochodu (ograniczona liczba miejsc parkingowych).

Zapraszamy na WIRTUALNY SPACER po naszym Centrum.

Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury oraz pobliski Dom Zakonny Towarzystwa Jezusowego zostały wyposażone w systemy solarne dla podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Zakup i montaż instalacji został dofinansowany przez EkoFundusz. Zakup i montaż kolektorów słonecznych dofinansowany został przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Oba obiekty posiadają także przyobiektową oczyszczalnię ścieków wraz z siecią kanalizacyjną, których budowę również dofinansował Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.