Masterclass w fundraisingu

Od 06 Czerwca do 08 Czerwca
Hits: 351
Termin: 6 czerwca godzina 9.00 - 8 czerwca godz. 12.30
 
Prowadzenie: Maria Olszewska
 
Szkolenie skierowane do organizacji pozarządowych ale również i do organizacji pracujących na rzecz Kościoła Katolickiego.
 

Podczas bardzo intensywnych warsztatów z fundraisingu uczestnicy:

  • dokonają audytu dotychczasowych metod wdrażania fundraisingu w organizacji, w której pracują,
  • poznają najnowocześniejsze metody pracy fundraisera,
  • dostaną wsparcie trenerki i porządną dawkę motywacji podczas bardzo intensywnego warsztatu – ośmiu godzin zegarowych dziennie przeznaczonych na weryfikację dotychczas wykorzystywanych narzędzi,wymianę doświadczeń, planowanie fundraisingu.

Dodatkowo: zastanowimy się, jakie wyzwania stoją obecnie przed trzecim sektorem w Polsce. Porozmawiamy o tym, dlaczego nieliczni fundraiserzy, którzy pracują w polskich organizacjach na etacie,odchodzą z pracy i co można z tym zrobić, dlaczego NGOsy opierając się finansowo tylko na funduszach pochodzących z grantów mają problem z komunikacją, jak fundraiserzy, którzy imponują, wpadają na nowatorskie pomysły.

 UWAGA: 

Uczestnicy będą proszeni o wcześniejsze przygotowanie się do warsztatu.Roześlemy część materiałów przed warsztatem i będziemy prosili o przygotowanie odpowiedzi na zadane pytania. To pomoże nam maksymalnie wykorzystać czas warsztatowy.    

Koszt szkolenia: 800 zł.  W cenę wliczono 3 obiady i przerwę kawową.

Jest możliwość zakwaterowania podczas całego szkolenia po wcześniejszym ustaleniu z ECCC.
 

Maria Olszewska, prowadzi doradztwa i warsztaty z fundraisingu w językach polskim, angielskim i włoskim. Jest jedną z pierwszych w Polsce fundraiserek z Europejskim Certyfikatem Fundraisera sygnowanym przez European Fundraising Association (EFA). Pracuje zarówno z małymi organizacjami charytatywnymi działającymi lokalnie, jak i dużymi instytucjami publicznymi. Pracowała jako trenerka m.in. z Polskim Stowarzyszeniem Fundraisingu i Centrum Arrupe. We współpracy z Europejskim Centrum Komunikacji i Kultury prowadzi wykłady w ramach Christian Educational Leadership Project oraz Executive Education for Bishops and Ecclesiastical Superiors from the Countries of the Former Soviet Block. Współtworzy nowatorski program doradczy dla Miasta Gdańska "Twoje pierwsze kroki w fundraisingu". Wykładała fundraising i przedsiębiorczość społeczną na Akademii Morskiej w Gdyni i na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. W latach 2011 do 2015 zorganizowała łącznie 16 Klubów Fundraisera w Trójmieście i Olsztynie. Prywatnie jest miłośniczką aktorstwa, wspinaczki, języka włoskiego i historii sztuki.