Otwórz oczy! Duchowość ze św. Ignacym Loyolą

Jeśli potrzebujesz wyciszenia i wytchnienia - to idealny czas dla Ciebie. «Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię» (Mt 11,28).

Zapraszamy 24 - 26 września 2021 r. 

 

W tych kilku dniach pomożemy Ci odświeżyć spojrzenie na modlitwę. Jeśli myślisz o dłuższych rekolekcjach w milczeniu, ale brak Ci czasu lub odwagi, to może być dobre przygotowanie. Będzie niewiele teorii, a postawimy na praktykę, czyli:

- doświadczenie
- smakowanie
- refleksję.

Często modlitwa jest trudna, bo religijny kontekst wiąże się z przyzwyczajeniami, które nie zawsze pomagają. Chcemy się przez to przebić, ale nie siłą, lecz raczej łagodnością, która pomoże w jeszcze większej i prostszej bliskości z Bogiem. Otrzymasz wskazówki, które pomogą ci spojrzeć inaczej na rutynowe już działania takie jak: posiłek, relacje, codzienny “paciorek”, korzystanie z mediów. Wyrusz z nami w tę podróż i odkryj nowy smak codzienności!

Wydarzenie będzie w trybie "hybrydowym":
- w Warszawie dla osób w między 16 a 30 r.ż.
- online bez ograniczeń wiekowych.

Sugerowana opłata (w zależności od możliwości finansowych) to:
150 - 300 zł za udział stacjonarnie,
50 - 100 za udział online.

Szczegółowy plan jest w poniższych formularzach:
 

 

  

 

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Telefon: 504 254 887

organizatorzy: 
jezuici ze Szkoły Kontaktu z Bogiem: www.szkolakontaktu.pl 
"SKB" to rekolekcje ignacjańskie w milczeniu dedykowane dla młodych.

  • >