Bliżej siebie - warsztat osobisty dla Sióstr Zakonnych

Nową propozycją w ECCC jest trzydniowe spotkanie skierowane wyłącznie do Sióstr Zakonnych. Sesja będzie miała charakter pracy osobistej w obszarze psychologicznym oraz duchowym.

Termin: 4-7 maja 2020

Zapraszamy Siostry, które pragną lepiej poznać siebie. Będziemy przyglądać się swojej cielesności, emocjonalności i odpowiedzią serca na naszą kobiecość. Spróbujemy zauważyć i nazwać mechanizmy obronne, które kierują nami w życiu, a także przyjrzeć się jakie role pełnimy w naszej posłudze. Warsztaty będą okazją do wejścia w proces głębszej integracji psychicznej i duchowej.

Warsztat będzie obejmował pracę w grupie oraz elementy pracy osobistej. W trakcie spotkania będzie możliwość indywidualnej rozmowy z osobą prowadzącą.

Rozpoczęcie: 4 maja - poniedziałek - Eucharystia o godz. 17:00 (zakwaterowanie możliwe od godziny 15:00)
Zakończenie: 7 maja - czwartek - obiad o godz. 13:00 

Przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z WARUNKAMI POBYTU w naszym Ośrodku. W przypadku problemów z zapisaniem się przez przycisk "ZAPISZ SIĘ" (powyżej), prosimy o ściągnięcie pliku (link pod mapą) i przesłanie wypełnionego formularza mailowo (infoTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pocztą tradycyjną (ECCC, ul. Olecka 30, 04-984 Warszawa).

Koszty:

Pokój 1 osobowy z łazienką - 490 PLN

Pokój 2 osobowy z łazienką - 420 PLN

W cenę wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie oraz szkolenie wraz z materiałami szkoleniowymi.

UWAGA: Brak możliwości uczestnictwa bez noclegu!

 

Prowadzący: dr Monika Guzewicz (psycholog, psychotetapeuta, wykładowca akademicki, pedagog; w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej; pracuje w nurcie integracyjnym, towarzyszy rodzicom po doświadczeniu utraty dziecka, pracuje indywidualnie i grupowo w ramach pomocy psychologicznej w Duszpasterstwie Akademickim KUL w Lublinie)

 

 

  • Pliki do pobrania

    W przypadku problemów z rejestracją on-line pobierz formularz, wypełnij go i prześlij do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.