Pełna Boga - warsztaty dla kobiet

Propozycja warsztatów skierowana dla młodych kobiet (18-35), które pragną odkrywać i rozwijać swoją kobiecość. Spotkamy się w pięknym domu z ogrodem, by w swoim towarzystwie spotykać się i pochylać nad najpiękniejszymi obszarami nas samych.

Towarzyszyć nam będzie codzienna modlitwa, Eucharystia, wspólne spotkania i rozmowy. Całość zostanie poprowadzona przez psychologa i psychoterapeutę - dlatego też czeka nas wiele momentów pracy własnej i pracy w grupie, gdzie w spokoju i z cierpliwością będziemy odkrywać siebie. Zapraszamy do udziału we wszystkich spotkaniach lub jeśli wolisz, w wybranym przez Ciebie temacie.

Proponujemy cztery spotkania o różnych tematach przewodnich:

 

PIĘKNO - warsztaty psychologiczne + warsztaty z fotografem + warsztaty z projektantką ubioru i stylistką (22-24 czerwca 2020)

Pokój 1 osobowy z łazienką - 390 PLN

 

RADOŚĆ - warsztaty psychologiczne + warsztaty teatralne (6-9 lipca 2020)

Pokój 1 osobowy z łazienką - 470 PLN

 

TROSKA - warsztaty psychologiczne + warsztaty z kosmetologiem + trening nordic walking (21-23 września)

Pokój 1 osobowy z łazienką - 390 PLN

 

MODLITWA - warsztaty psychologiczne + warsztaty modlitwy (14-17 grudnia)

Pokój 1 osobowy z łazienką - 470 PLN


Dla Pań, które będą uczestniczyły w kilku warsztatach z serii Pełna Boga oferujemy zniżkę:

- 2 warsztaty - 10%
- 3 warsztaty - 15%
- 4 warsztaty - 20%
 

 

Prowadzące:

Paulina Nawrot: projektantka z wykształcenia, malarką murali z pasji. Dorastała w domu, w którym kredki były czymś tak samo naturalnym jak sztućce, więc posługuje się nimi tak samo biegle, a może nawet lepiej :) Autorka maryjnego muralu Oblicze Piękna, w którym kontemplowała Piękno ukryte wewnątrz każdego człowieka jako świątyni Boga. Dyplom z wyróżnieniem zrealizowała w 2012 r. w pracowni Projektowania Kostiumu na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Podczas wieloletniej pracy kostiumografa dostrzegła, że nie ma kobiety bez kompleksów, nawet wśród atrakcyjnych aktorek. Obecnie rozwija swoją markę “Nawrotanka” - wkrótce pierwsze efekty ubrań z nadrukiem ławic błyszczących w ciemności oceanów, różowo kwitnących rajskich jabłoni i niebieskich ptaków nawiązujących do cyklu dominikańskich murali, który współtworzyła z Wspólnotą Twórców Chrześcijańskich Vera Icon.

Jagoda Kuszczak:  dziewczyna pełna pasji i uśmiechu. Wrażliwość na naturę otaczającego świata, zdolności techniczne i plastyczne sprawiły, że wybrałam studia architektury krajobrazu (w czerwcu obrona magisterki). Projektantka z zawodu, fotograf z pasji. Opowiadam historie: kolorami i roślinami w pachnących ogrodach; kompozycją i formą w zdjęciach. W mojej pracy lubię kontakt z ludźmi. Przed obiektywem chętnie widzę radosne mamy, dumnych ojców, zakochane po uszy pary, żwawe dzieciaki. Wciąż rozwijam swoje umiejętności i poszerzam horyzonty. Poza pracą gram w planszówki, chodzę z lornetką na spacery, oglądam seriale.

Katarzyna Leśniakiewicz: absolwentka Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Ukończyła kurs lidera w Collegium Bobolanum. Od 5 lat współpracuje z Fundacją Art, grając w spektaklach dla dzieci. Organizowała warsztaty teatralno-ruchowe dla kobiet oraz zajęcia dla dzieci i młodzieży. Ponad dwa lata współpracowała z Fundacją L’Arche, działającą na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną. W ramach tego organizowała akcje charytatywne, kwesty oraz kampanie społecznościowe. Brała udział również w projekcie dla dzieci, organizowanym przez L’Arche, „Teatr lalek z niepełnosprawnością”. Obecnie odkrywa nowe horyzonty pracując w dużej korporacji. Zwolenniczka nieustannej pracy nad sobą i szukania ciekawych inspiracji. Uwielbia pracę z ludźmi, pachnącą kawę w dobrym towarzystwie i góry:).

Wioleta Mikucka: kosmetolog, absolwentka kosmetologii w PWSIiP oraz zarządzania w SGGW, z 11 - sto letnią praktyką w zawodzie, m.in. uczestniczka stażu w salonie fryzjersko - kosmetycznym w Barcelonie, laureatka konkursu Makijażu Fantazyjnego "Cztery Pory Roku", właścicielka salonu kosmetycznego. Pielęgnowanie kobiet jest moją pasją, a pasja ta stała się pracą. Prywatnie właśnie stałam się żoną i planuję realizować Boży plan w mojej małej wspólnocie jaką jest rodzina.

Monika Guzewicz: psycholog, psychoterapeuta, pedagog, doktor nauk społecznych, w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej; absolwentka KUL i Duszpasterstwa Akademickiego KUL prowadzonego przez oo. jezuitów; obecnie pracuje jako adiunkt na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach; współpracuje z Europejskim Centrum Komunikacji i Kultury prowadząc warsztaty dla różnych grup.