Spotkajmy się

„Ufam, że mur nie będzie nigdy tak wysoki, byśmy nie mogli ponad nim podać sobie ręki”.  Edyta Stein

Zapraszamy Cię na warsztaty z komunikacji w Centrum Komunikacji, na którym będziemy wspólnie uczyć się budowania relacji z ważnymi dla nas osobami.

UWAGA: ZMIANA TERMINU  

 

 

UWAGA: POKOJE TYLKO 1-OSOBOWE

Jeżeli chcesz rozwijać umiejętności komunikowania się, nauczyć się rozwiązywać trudne i stresujące sytuacje bez używania agresji, poznać swoje możliwości i ograniczenia w tym zakresie to ten warsztat jest dla Ciebie. Dzięki niemu: nauczysz się w jaki sposób komunikować się i być zrozumianym, dowiesz się jakie są zasady efektywnego słuchania, otrzymasz niezbędne narzędzia umożliwiające konstruktywny dialog. W czasie zajęć poćwiczymy efektywne sposoby porozumiewania się w różnych sytuacjach życiowych.

Koszty:
Pokój 1 osobowy z łazienką -  400  PLN

W cenę wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie oraz szkolenie wraz z materiałami szkoleniowymi.
Brak możliwości uczestnictwa bez noclegu!         

W przypadku nie uzbierania odpowiedniej dla zajęć warsztatowych grupy osób spotkanie może zostać odwołane.

 

W trakcie zajęć możliwe będą indywidualne spotkania z prowadzącymi, które mogą być wzbogacone o wspólne tworzenie strategii komunikacji.

Dla chętnych przewidziany jest również czas na osobistą modlitwę, Eucharystię.

Plan w dniu przyjazdu:
18:00 Kolacja
19:00 Eucharystia
20:00 Warsztaty
Zakończenie w niedzielę obiadem o godz. 13.30

Przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z WARUNKAMI POBYTU w naszym Ośrodku. W przypadku problemów z zapisaniem się przez przycisk "ZAPISZ SIĘ" (powyżej), prosimy o ściągnięcie pliku (link pod mapą) i przesłanie wypełnionego formularza mailowo (infoTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pocztą tradycyjną (ECCC, ul. Olecka 30, 04-984 Warszawa).

Prowadzący:
Andrzej Zapert
– pedagog specjalny, socjoterapeuta, profilaktyki uzależnień behawioralnych, psychoterapeuta uzależnień ( w trakcie specjalizacji). Student Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu: o kierunku psychologii konfliktu
i przemocy. Posiada 15 letnie doświadczenie w szeroko rozumianej pomocy. Prywatnie mąż ojciec, przyjaciel. W wolnych chwilach lubi czas wolny spędzać na łonie natury.

Kinga Piotrowicz – mediator rodzinny, socjoterapeuta, profilaktyk uzależnień behawioralnych, terapeuta NEST, terapeuta uzależnień (w trakcie certyfikacji), żona, matka, jej pasja to praca z rodzinami pieczy zastępczej i rodzinami adopcyjnymi.

Bożena Gąsior – ekonomista, doradca życia rodzinnego, specjalizuje się w zarządzaniu opartym na dialogu i ukierunkowanym na szukaniu rozwiązań satysfakcjonujących dla obu stron.

   

  • Pliki do pobrania

    W przypadku problemów z rejestracją on-line pobierz formularz, wypełnij go i prześlij do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.