W kręgu pragnień

„Posiadamy w sobie dużo więcej możliwości, niż o tym wiemy.” św. Edyta Stein

Droga do wewnętrznej harmonii i poczucia szczęścia prowadzi przez akceptację samej siebie.  Akceptowanie oznacza odkrycie i zaprzyjaźnienie się ze wszystkimi elementami składowymi swojej duszy i tym, co się w niej dzieje.

 

UWAGA: POKOJE TYLKO 1-OSOBOWE 

Świadomość istnienia swoich emocji, uczuć, stanów, myśli, a co się z tym wiąże: lęków, zahamowań, kompleksów i przekonań umożliwia  nam właściwy  ogląd siebie i świata i może zapoczątkować zmiany do jakich nie byłyśmy zdolne od lat.

Warsztat skierowany jest do kobiet, które pragną wyruszyć w podróż do świata własnych uczuć, zdobyć umiejętności zaprzyjaźnianie się z nimi oraz zgłębiać sztukę rozpoznawania, nazywania i komunikowania własnych potrzeb i marzeń.

Podaruj sobie czas odkrywania swoich pragnień ! 

 

Koszty:
Pokój 1 osobowy z łazienką -  490  PLN

W cenę wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie oraz szkolenie wraz z materiałami szkoleniowymi.
Brak możliwości uczestnictwa bez noclegu!         

W przypadku nie uzbierania odpowiedniej dla zajęć warsztatowych grupy osób spotkanie może zostać odwołane

Warsztat będzie obejmował pracę w grupie, pracę osobistą oraz elementy psychoruchowe i edukacyjno-relaksacyjne. Dla chętnych przewidziany jest również czas na osobistą modlitwę, Eucharystię.

 Plan w dniu przyjazdu:
18:00 Kolacja
19:00 Eucharystia
20:00 Warsztat
 Zakończenie w czwartek obiadem o godz. 13.30

Przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z WARUNKAMI POBYTU w naszym Ośrodku. W przypadku problemów z zapisaniem się przez przycisk "ZAPISZ SIĘ" (powyżej), prosimy o ściągnięcie pliku (link pod mapą) i przesłanie wypełnionego formularza mailowo (infoTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pocztą tradycyjną (ECCC, ul. Olecka 30, 04-984 Warszawa).

 

Prowadzące:

 

Kinga Piotrowicz – mediator rodzinny, socjoterapeuta, profilaktyk uzależnień behawioralnych, terapeuta NEST, terapeuta uzależnień (w trakcie certyfikacji), żona, matka, jej pasja to praca z rodzinami pieczy zastępczej i rodzinami adopcyjnymi.


Bożena Gąsior – ekonomista, doradca życia rodzinnego, praktyk profilaktyki uzależnień, świadek tego, że z Chrystusem można wyjść na prostą, jej pasja to poszukiwanie rozwiązań jak być kobietą spełnioną w dzisiejszej rzeczywistości.

 

   

  • Pliki do pobrania

    W przypadku problemów z rejestracją on-line pobierz formularz, wypełnij go i prześlij do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.