W kręgu relacji

 „Prawdziwie kochający widzi kochanego takim jaki wyszedł z ręki Boga."  św. Edyta Stein

Warsztat dla kobiet będzie prowadzony przez kobiety, dla których krąg stanowi ważny element rozwoju osobistego. 

UWAGA: ZMIANA TERMINU

 

UWAGA: POKOJE TYLKO 1-OSOBOWE

Komunikacja interpersonalna  ma bardzo duży wpływ na  poczucie szczęścia i satysfakcji osobistej. Zapraszamy Cię do grona kobiet, gdzie będziemy wspólnie pracować nad poprawą jakości bliskich relacji poprzez uczenie się jasnego i klarownego sposobu porozumiewania się . Poznasz ograniczenia komunikacyjne i ich wpływ na przekazywane treści. Dowiesz się jakie są zasady aktywnego słuchania rozumienia wzajemnych sygnałów niewerbalnych.

Przekażemy Ci jakie elementy oprócz wypowiadanych słów mają wpływ na wzajemne zrozumienie i satysfakcjonujące kontakty.

Zapraszamy Cię do naszego kręgu!

  

Koszty:
Pokój 1 osobowy z łazienką -  490  PLN

W cenę wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie oraz szkolenie wraz z materiałami szkoleniowymi.
Brak możliwości uczestnictwa bez noclegu!         

W przypadku nie uzbierania odpowiedniej dla zajęć warsztatowych grupy osób spotkanie może zostać odwołane

Warsztat będzie obejmował pracę w grupie, pracę osobistą oraz elementy psychoruchowe i edukacyjno-relaksacyjne. Dla chętnych przewidziany jest również czas na osobistą modlitwę, Eucharystię.

 Plan w dniu przyjazdu:
18:00 Kolacja
19:00 Eucharystia
20:00 Warsztat
 Zakończenie w czwartek obiadem o godz. 13.30

Przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z WARUNKAMI POBYTU w naszym Ośrodku. W przypadku problemów z zapisaniem się przez przycisk "ZAPISZ SIĘ" (powyżej), prosimy o ściągnięcie pliku (link pod mapą) i przesłanie wypełnionego formularza mailowo (infoTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pocztą tradycyjną (ECCC, ul. Olecka 30, 04-984 Warszawa).

 

Prowadzące:

Kinga Piotrowicz – mediator rodzinny, socjoterapeuta, profilaktyk uzależnień behawioralnych, terapeuta NEST, terapeuta uzależnień (w trakcie certyfikacji), żona, matka, jej pasja to praca z rodzinami pieczy zastępczej i rodzinami adopcyjnymi.


Bożena Gąsior – ekonomista, doradca życia rodzinnego, specjalizuje się w zarządzaniu opartym na dialogu i ukierunkowanym na szukaniu rozwiązań satysfakcjonujących dla obu stron.

   

  • Pliki do pobrania

    W przypadku problemów z rejestracją on-line pobierz formularz, wypełnij go i prześlij do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.