Skip to main content

Poznaj siebie – sesja psychologiczno-duchowa

Sesja o poznaniu siebie to propozycja dla każdego, kto w świadomy sposób pragnie lepiej zrozumieć siebie, swoje odczuwanie i zachowania. 

Wielokrotnie jesteśmy w życiu zagadką dla samych siebie, co często jest widoczne również w naszej relacji z Panem Bogiem - szybko się zniechęcamy, nudzimy modlitwą albo tak trudno nam być w głębokiej relacji z Nim. W trakcie tej sesji w sposób całościowy będziemy krok po kroku zbliżać się do poznania świata swoich uczuć, przekonań, schematów niesionych przez całe życie, by następnie wejść na drogę rozumienia samego siebie a może i polubienia tych obszarów, które są trudne. 

Sesja ma charakter pracy grupowej, obejmuje elementy pracy własnej.

Plan w dniu przyjazdu:

18:00 Kolacja

19:00 Wprowadzenie

20:00 Eucharystia i Adoracja dla chętnych

Zakończenie w niedzielę po obiedzie ok. 13:30.

Koszty:

Pokój 1 osobowy z łazienką - 690 PLN

Pokój 2 osobowy z łazienką - 570 PLN

W cenę wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie oraz szkolenie wraz z materiałami szkoleniowymi.

UWAGA: Brak możliwości uczestnictwa bez noclegu! 

Prowadząca: 

dr Monika Guzewicz - psychoterapeuta, psycholog, pedagog, wykładowca; pracuje w nurcie integracyjnym; prowadzi terapię indywidualną i grupową; współtworzy Godfullness Jezuici; 

Przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z WARUNKAMI POBYTU w naszym Ośrodku. W przypadku problemów z zapisaniem się przez przycisk "ZAPISZ SIĘ" (powyżej), prosimy o ściągnięcie pliku (link pod mapą) i przesłanie wypełnionego formularza mailowo (infoTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pocztą tradycyjną (ECCC, ul. Olecka 30, 04-984 Warszawa).

  • Pliki do pobrania

    W przypadku problemów z rejestracją on-line pobierz formularz, wypełnij go i prześlij do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.