Rekolekcje internetowe

 

Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury zaczęło organizować również rekolekcje internetowe. Pierwsze tego rodzaju wydarzenie współorganizowaliśmy z Pogłębiarką na początku pandemii, tuż przed świętami wielkanocnymi 2020 r. Kolejne już zorganizowaliśmy sami, a były to rekolekcje przygotowujące do uroczystości Zesłania Ducha Świętego.

Rekolekcje „Zrodzeni na nowo” mają wymiar uniwersalny i dlatego w każdym okresie można je odprawić. Aby dobrze je przeżyć należy zarezerwować przez 10 kolejnych dni czas na modlitwę (30-45 minut), czas na wysłuchanie konferencji i udział we Mszy św. Dobrze jest również w trakcie rekolekcji znaleźć kierownika duchowego, by z nim porozmawiać o poruszeniach rekolekcyjnych.

 

REKOLEKCJE "ZRODZENI NA NOWO"

 

Rekolekcje „Oto Ja służebnica Pańska” pomogą nam odkryć w Maryi nauczycielkę wiary, uczącą nas życia pełnego pokoju, nadziei i miłości. 

Wraz z Maryją, przyglądając się swojemu życiu i osobistym doświadczeniom wyruszymy w drogę, a raczej damy Bogu sposobność, by przemieniał swoim Słowem nasze serca, by stawały się podobne do serca Jego Matki. 

 

 

REKOLEKCJE "OTO JA SŁUŻEBNICA PAŃSKA"