5-dniowe rekolekcje z prowadzeniem indywidualnym

Zapraszamy na rekolekcje ignacjańskie osoby, które chcą spędzić pięć dni przed Bogiem w pełnym milczeniu. Program duchowy (zazwyczaj biblijny) jest dobierany każdego dnia w rozmowie z kierownikiem duchowym tak, żeby najlepiej odpowiadał doświadczeniu danej osoby. Termin: 28 grudnia 2021 - 2 stycznia 2022

Proponujemy możliwość pójścia indywidualną ścieżką z pełnym indywidualnym prowadzeniem dla osób, które odbyły wcześniej przynajmniej II Tydzień Ćwiczeń Duchowych. W zależności od rozeznania wraz z kierownikiem duchowym, będzie to własna ścieżka drogą medytacji czy kontemplacji, dobieranych każdego dnia przy okazji rozmowy rekolekcyjnej w zależności od potrzeb.

Osoby, które nigdy nie uczestniczyły w Ćwiczeniach Duchowych zapraszamy w tym samym terminie na Fundament.

Tego typu metoda prowadzenia rekolekcji ignacjańskich pozwala na jeszcze większe dopasowanie programu rekolekcji do potrzeb danej osoby. Wymaga zarazem dużej otwartości ze strony rekolektanta i szczególnej uważności ze strony kierownika duchowego. Sam proces tak przeżywanych rekolekcji jest nauką rozeznawania.

UWAGA! Przed przyjazdem na rekolekcje prosimy o zapoznanie się z WARUNKAMI POBYTU I ODPRAWIANIA REKOLEKCJI w naszym Ośrodku. W przypadku problemów z zapisaniem się przez przycisk "ZAPISZ SIĘ" (powyżej), prosimy o ściągnięcie pliku (link pod mapą) i przesłanie wypełnionego formularza mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pocztą tradycyjną (ECCC, ul. Olecka 30, 04-984 Warszawa).

Koszty:

Pokój 1 osobowy z łazienką i pełnym wyżywieniem - 670 PLN

(ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃTWO MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICTWA TYLKO W POKOJACH 1 OSOBOWYCH)

Osoby, które nie dysponują wystarczającymi środkami, prosimy o kontakt, abyśmy mogli znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Warunkiem rezerwacji miejsca na liście uczestników jest wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł, w ciągu 14 dni od otrzymania maila z potwierdzeniem przyjęcia. Brak wpłaty zaliczki w tym terminie jest dla nas równoznaczny z rezygnacją.

Nie ma możliwości uczestnictwa w rekolekcjach ignacjańskich jako osoba dochodząca (bez noclegów), jak również późniejszego przyjazdu i wcześniejszego wyjazdu z rekolekcji.

 

Plan dnia rozpoczęcia:

od 15.00 rejestracja uczestników

18.00 Kolacja

19.00 Eucharystia

20.00 Wprowadzenie do rekolekcji

Zakończenie ostatniego dnia obiadem, ok. 13:30.