Komunikacja interpersonalna

Komunikacja interpersonalna to nowość w ofercie ECCC w roku 2022. Proponowane warsztaty/szkolenie mają charakter doświadczenia własnego a jednocześnie będą wyposażały w niezbędną wiedzę teoretyczną.

 Praktyczne zajęcia pomogą wypracować skuteczną, życzliwą i asertywną komunikację, przy zwróceniu szczególnej uwagi na dotychczas popełniane błędy zarówno w odbiorze, jak i wypowiadaniu komunikatów. Przyjrzymy się jaką rolę w komunikacji pełnią emocje i zaangażowanie, stres i nieśmiałość, doświadczenia z przeszłości i własne ambicje. Zobaczymy jak czytać i reagować na komunikaty werbalne i niewerbalne. Sięgniemy do różnych technik i podejść, po to by doświadczyć i wypracować najskuteczniejszą metodę komunikacji dla siebie.

Terminy:

Warsztaty mają charakter szkoleniowy. Możliwe jest otrzymanie zaświadczenia o udziale treningu. Zapraszamy nauczycieli, katechetów, rodziców, księży… Wszystkich, którzy pragną lepiej się porozumiewać z innymi!

Plan dnia przyjazdu:

17:45 Spotkanie organizacyjne

18:00 Kolacja

19:00 Msza Święta

20:00 Wprowadzenie do warsztatów

 

Zakończenie w dniu wyjazdu o godzinie 18:00.

 

 

Koszty:

Pokój 1 osobowy z łazienką - 740 PLN

Pokój 2 osobowy z łazienką - 590 PLN

W cenę wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie oraz szkolenie wraz z materiałami szkoleniowymi.

 

 

Zniżka 10% w przypadku zapisu na warsztaty i wpłaty całej kwoty do 24 kwietnia (w przypadku zapisu na temin 16-18 maja 2022) oraz do 2 października (w przypadku zapisu na temin 24-26 października 2022)

 

 

UWAGA: Brak możliwości uczestnictwa bez noclegu!

Grupa będzie liczyć max. 24 osoby

 

 

W przypadku nie uzbierania odpowiedniej dla zajęć warsztatowych grupy osób spotkanie może zostać odwołane.

Prowadzący: 

dr Monika Guzewicz - psychoterapeuta, psycholog, pedagog, wykładowca; pracuje w nurcie integracyjnym; prowadzi terapię indywidualną i grupową;

 

Przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z WARUNKAMI POBYTU w naszym Ośrodku. W przypadku problemów z zapisaniem się przez przycisk "ZAPISZ SIĘ" (powyżej), prosimy o ściągnięcie pliku (link pod mapą) i przesłanie wypełnionego formularza mailowo (infoTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pocztą tradycyjną (ECCC, ul. Olecka 30, 04-984 Warszawa).

 

  • Pliki do pobrania

    W przypadku problemów z rejestracją on-line pobierz formularz, wypełnij go i prześlij do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.