Szkolenie i rekolekcje dla katechetów i księży

Nową formą skierowaną do księży diecezjalnych i zakonnych, sióstr zakonnych oraz katechetów świeckich jest czterodniowy pobyt formacyjny w Europejskim Centrum Komunikacji i Kultury. 

pierwszych dwóch dniach zaproponowane zostaną rekolekcje własne w milczeniu.

Na kolejne dwa dni zostały zaplanowane na szkolenie psychologiczne.

Szkolenie będzie obejmować elementy nawiązywania i podtrzymywania kontaktu, interwencji psychologicznej, rozmawiania i kierownictwa osób z zaburzeniami osobowości i chorobami psychicznymi a także z osobami w różnych kryzysach życiowych. Szkolenie będzie miało charakter warsztatów z elementami pracy własnej i dzielenia się w grupie.

Terminy: 1-4 lutego 2022 oraz 5-8 lipca 2022.

Rozpoczęcie w dniu przyjazdu o godzinie 10:00, zakończenie ostatniego dnia o godzinie 18:00. Nie ma możliwości późniejszego przyjazdu i wyjazdu przed zakończeniem. Nie przewidujemy również uczestnictwa tylko w jednej części wydarzenia.

Osoby uczestniczące uzyskują zaświadczenie o odbyciu szkolenia psychologicznego oraz zaświadczenie o odbytych rekolekcjach.

Przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z WARUNKAMI POBYTU w naszym Ośrodku. W przypadku problemów z zapisaniem się przez przycisk "ZAPISZ SIĘ" (powyżej), prosimy o ściągnięcie pliku (link pod mapą) i przesłanie wypełnionego formularza mailowo (infoTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pocztą tradycyjną (ECCC, ul. Olecka 30, 04-984 Warszawa).

Koszty:

Pokój 1 osobowy z łazienką - 690 PLN

W cenę wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie oraz szkolenie wraz z materiałami szkoleniowymi.

- W razie potrzeby płatność może zostać rozłożona na dwie części.

- Wystawiamy fakturę VAT.

- Pierwszeństwo mają osoby skierowane przez pracodawcę.

- Zniżka 10% w przypadku zapisu na warsztaty i wpłaty całej kwoty do 16 stycznia (w przypadku zapisu na temin 1-4 lutego 2022) oraz do 12 czerwca  (w przypadku zapisu na temin 5-8 lipca 2022)

 

UWAGA: Brak możliwości uczestnictwa bez noclegu!

 

Prowadzący:

- dr Monika Guzewicz - psycholog, psychoterapeuta, wykładowca akademicki, pedagog; pracuje w nurcie integracyjnym, towarzyszy rodzicom po doświadczeniu utraty dziecka, prowadzi własną praktykę psychoterapeutyczną; prowadzi szkolenia i warsztaty dla osób świeckich, sióstr zakonnych i księży;

 

- O. Artur Wyzina SJ - jezuita, dyrektor Zespołu Szkół Jezuitów im. św. Stanisława Kostki w Gdyni

 

  • Pliki do pobrania

    W przypadku problemów z rejestracją on-line pobierz formularz, wypełnij go i prześlij do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.