Sztuka odpoczywania

W dzisiejszym zabieganym świecie okazuje się, że nawet odpoczywanie może być sztuką. Wiele rzeczy wykonujemy w napięciu, myśląc już o kolejnych działaniach, które będą podejmowane. Często nawet nasza modlitwa i czas wolny jest naznaczony pośpiechem, planem do wykonania i wewnętrznym naciskiem, by było lepiej, bardziej efektywnie. 

Zapraszamy na spotkanie z samym sobą w odpoczynku. Odpoczynku, który może stać się zaproszeniem do uważniejszego i spokojniejszego życia, pomimo dziejącego się wokół nas chaosu i hałasu. Proponowane spotkanie będzie miało charakter sesji psychologicznej. Czas spędzony tutaj będzie nie tylko okazją do zwolnienia, ale przede wszystkim zaproszeniem, by ten stan trwał po wyjeździe. 

Zaproponowane zostaną następujące formy: 

 • praca z ciałem

 • trening grupowy

 • elementy arteterapii

 • drama

 • trening nordic walking z instruktorem

 • konferencja o modlitwie jako miejscu odpoczynku

 • spotkanie z dietetykiem

 • dla osób chętnych - Eucharystia każdego dnia

Zajęcia będą odbywały się w grupie max. 15 osób. 

Rozpoczęcie w dniu przyjazdu o godzinie 17.30, zakończenie ostatniego dnia o godzinie 14.30

 

Koszty:

Pokój 1 osobowy z łazienką - 750 PLN

Pokój 2 osobowy z łazienką - 590 PLN

Zniżka 10% w przypadku zapisu na warsztaty i wpłaty całej kwoty do 22 maja 2022.

 

W cenę wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie oraz szkolenie wraz z materiałami szkoleniowymi.

UWAGA: Brak możliwości uczestnictwa bez noclegu!

 

Prowadzący: dr Monika Guzewicz (psycholog, psychotetapeuta, wykładowca akademicki, pedagog; w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej; pracuje w nurcie integracyjnym, towarzyszy rodzicom po doświadczeniu utraty dziecka, pracuje indywidualnie i grupowo w ramach pomocy psychologicznej w Duszpasterstwie Akademickim KUL w Lublinie)

 

Przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z WARUNKAMI POBYTU w naszym Ośrodku. W przypadku problemów z zapisaniem się przez przycisk "ZAPISZ SIĘ" (powyżej), prosimy o ściągnięcie pliku (link pod mapą) i przesłanie wypełnionego formularza mailowo (infoTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pocztą tradycyjną (ECCC, ul. Olecka 30, 04-984 Warszawa). 

 • Pliki do pobrania

  W przypadku problemów z rejestracją on-line pobierz formularz, wypełnij go i prześlij do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.