Trening emocjonalny

Trening emocjonalny to nowość w ofercie ECCC. Wychodząc naprzeciw tym wszystkim, dla których rozwój osobisty i duchowy stanowią nierozłączną drogę przygotowaliśmy wydarzenie, które łączy dorobek psychologii, psychoterapii i ignacjańskiej duchowości.

Święty Ignacy bowiem sam kładł dużą uwagę na wartość znajomości swoich stanów emocjonalnych i uczuciowych. Do dziś znane jest wśród jezuitów doświadczenie tzw. szkoły uczuć. Pragniemy korzystać z tego bogactwa i zbliżać się do poznania siebie poprzez znajomość swojego świata uczuć i pragnień.


Wydarzenie będzie miało charakter warsztatów grupowych, które zakładają gotowość do dzielenia się i aktywnego udziału w proponowanych ćwiczeniach.
Przewidziany jest czas na indywidualną modlitwę, ciszę, prowadzoną medytację.
Dla osób chętnych możliwość uczestnictwa w codziennej Eucharystii i adoracji.

Terminy: 


Ze względu na charakter spotkania nie ma możliwości przyjazdu po rozpoczęciu, jak również prosimy o takie zaplanowanie powrotu, by móc uczestniczyć do ostatniego punktu spotkania.

Plan dnia przyjazdu:

17:45 Spotkanie organizacyjne

18:00 Kolacja

19:00 Msza Święta

20:00 Wprowadzenie do warsztatów

Zakończenie w dniu wyjazdu o godzinie 18:00

 

 

Koszty:

Pokój 1 osobowy z łazienką - 740 PLN

Pokój 2 osobowy z łazienką - 590 PLN

W cenę wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie oraz szkolenie wraz z materiałami szkoleniowymi.

 

Zniżka 10% w przypadku zapisu na warsztaty i wpłaty całej kwoty do 31 grudnia 2021 (w przypadku zapisu na temin 17-19 stycznia 2022) oraz do 18 września 2022 (w przypadku zapisu na temin 14-16 października 2022)

 

 

W przypadku nie uzbierania odpowiedniej dla zajęć warsztatowych grupy osób spotkanie może zostać odwołane.

 

Prowadzący: 

dr Monika Guzewicz - psychoterapeuta, psycholog, pedagog, wykładowca; pracuje w nurcie integracyjnym; prowadzi terapię indywidualną i grupową;

 

Przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z WARUNKAMI POBYTU w naszym Ośrodku. W przypadku problemów z zapisaniem się przez przycisk "ZAPISZ SIĘ" (powyżej), prosimy o ściągnięcie pliku (link pod mapą) i przesłanie wypełnionego formularza mailowo (infoTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pocztą tradycyjną (ECCC, ul. Olecka 30, 04-984 Warszawa).

  • Pliki do pobrania

    W przypadku problemów z rejestracją on-line pobierz formularz, wypełnij go i prześlij do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.