Warsztaty dla kobiet

„Dusza kobiety powinna być ogrodem i ojczyzną dla innych dusz, gdzie mogą się one rozwijać”. św. Edyta Stein

Jesteśmy kobietami, dla których praca w kręgu ma bardzo ważny wymiar. Dla nas krąg kobiet stanowi jeden z ważniejszych elementów rozwoju osobistego. 

 

W KRĘGU PRAGNIEŃ

Świadomość istnienia swoich emocji, uczuć, stanów, myśli, a co się z tym wiąże: lęków, zahamowań, kompleksów i przekonań umożliwia  nam właściwy  ogląd siebie i świata i może zapoczątkować zmiany do jakich nie byłyśmy zdolne od lat.

Warsztat skierowany jest do kobiet, które pragną wyruszyć w podróż do świata własnych uczuć, zdobyć umiejętności zaprzyjaźnianie się z nimi oraz zgłębiać sztukę rozpoznawania, nazywania i komunikowania własnych potrzeb i marzeń.

Podaruj sobie czas odkrywania swoich pragnień! 

 

 

 

W KRĘGU PRAWDY

Warsztat nastawiony jest na aktywne poszukiwanie, eksperymentowanie, próbowanie, testowanie siebie i swoich możliwości

Zwracając się coraz bardziej do swojego wnętrza, przyglądając się sobie, własnym wzorcom i schematom, chcemy uporządkować i docenić nasze zasoby i odtąd posługiwać się nimi świadomie i z troską o siebie i innych.
Praca jaką proponujemy to próba znalezienia odpowiedzi na pytanie o swoją tożsamość oraz relacje, jakie łączą nas z innymi ludźmi. Wszystko po to, aby w kolejnym kroku dokonać wyboru i przyjąć na siebie odpowiedzialność za jego bliższe i dalsze konsekwencje.
 
 
 
 
W KRĘGU RELACJI
 

Komunikacja interpersonalna ma bardzo duży wpływ na  poczucie szczęścia i satysfakcji osobistej. Zapraszamy Cię do grona kobiet, gdzie będziemy wspólnie pracować nad poprawą jakości bliskich relacji poprzez uczenie się jasnego i klarownego sposobu porozumiewania się . Poznasz ograniczenia komunikacyjne i ich wpływ na przekazywane treści. Dowiesz się jakie są zasady aktywnego słuchania rozumienia wzajemnych sygnałów niewerbalnych.

Przekażemy Ci jakie elementy oprócz wypowiadanych słów mają wpływ na wzajemne zrozumienie i satysfakcjonujące kontakty.

 

 

Jesteś mile widziana w naszym kręgu!

 

Koszty:
Pokój 1 osobowy z łazienką -  490  PLN

UWAGA: POKOJE TYLKO 1-OSOBOWE

W cenę wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie oraz szkolenie wraz z materiałami szkoleniowymi.
Brak możliwości uczestnictwa bez noclegu!         

W przypadku nie uzbierania odpowiedniej dla zajęć warsztatowych grupy osób spotkanie może zostać odwołane

Warsztat będzie obejmował pracę w grupie, pracę osobistą oraz elementy psychoruchowe i edukacyjno-relaksacyjne. Dla chętnych przewidziany jest również czas na osobistą modlitwę, Eucharystię.

 Plan w dniu przyjazdu:
18:00 Kolacja
19:00 Eucharystia
20:00 Warsztat
 Zakończenie w czwartek obiadem o godz. 13.30

Przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z WARUNKAMI POBYTU w naszym Ośrodku. W przypadku problemów z zapisaniem się przez przycisk "ZAPISZ SIĘ" (powyżej), prosimy o ściągnięcie pliku (link pod mapą) i przesłanie wypełnionego formularza mailowo (infoTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pocztą tradycyjną (ECCC, ul. Olecka 30, 04-984 Warszawa).

 

Prowadzące:

Kinga Piotrowicz – mediator rodzinny, socjoterapeuta, profilaktyk uzależnień behawioralnych, terapeuta NEST, terapeuta uzależnień (w trakcie certyfikacji), żona, matka, jej pasja to praca z rodzinami pieczy zastępczej i rodzinami adopcyjnymi.


Bożena Gąsior – ekonomista, doradca życia rodzinnego, praktyk profilaktyki uzależnień, świadek tego, że z Chrystusem można wyjść na prostą, jej pasja to poszukiwanie rozwiązań jak być kobietą spełnioną w dzisiejszej rzeczywistości.

   

  • Pliki do pobrania

    W przypadku problemów z rejestracją on-line pobierz formularz, wypełnij go i prześlij do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.