Skip to main content

Rekolekcje dla księży - „Poszerzanie serca - poszerzanie spojrzenia”

Bardzo serdecznie zapraszamy na rekolekcje dla księży, które poprowadzi znany
polski dominikanin i kaznodzieja o. Wojciech Jędrzejewski. 

Odbędą się one w dniach 4-7 listopada 2024 roku w jezuickim domu rekolekcyjnym przy Europejskim Centrum Komunikacji i Kultury (ECCC) w Warszawie, na skraju miasta i lasu.

Tytuł tegorocznych rekolekcji to: Poszerzanie serca - poszerzanie spojrzenia

Aby głosić Ewangelię adekwatnie do pytań, wątpliwości i głębi pragnień -
potrzebujemy dać się prowadzić Duchowi w naszym spojrzeniu na
rzeczywistość i pozwalać Mu kształtować nasze serca, aby pomieścić
rodzące się odpowiedzi. 

Rekolekcje będą więc modlitewno-konferencyjną przestrzenią do zmierzenia się z tym ewangelicznym wyzwaniem, jak również okazją do pobycia ze sobą i wypoczynku na łonie przyrody. 

Rekolekcje rozpoczną się kolacją o godzinie 18:00, po której odbędzie się konferencja wprowadzająca w czas skupienia. W dniu przyjazdu nie przewidujemy wspólnej Eucharystii, ale będzie możliwość jej odprawienia dla chętnych. Prosimy o zabranie alby i stuły.

Cena za całość: 800 zł. 

 

o.Wojciech o. Wojciech Jędrzejewski OP - kaznodzieja, rekolekcjonista, współtworzy Dominikański Ośrodek Kaznodziejski. Były katecheta, duszpasterz młodzieży i studentów. Współpracownik Radia Plus, Religia.tv, Boska.tv, publikował w Więzi, W Drodze, Tygodniku Powszechnym, Przewodniku Katolickim. Autor książek (Fascynujące Zaproszenie; Ewangeliarz Dominikański). Głosi rekolekcje i misje parafialne, posługuje Słowem księżom i siostrom zakonnym. Prowadzi warsztaty czytania Pisma Świętego, które adresuje do małych grup duszpasterskich. Koordynuje warsztaty kaznodziejskie dla kapłanów. Zajmuje się również indywidualnym coachingiem kaznodziejskim.

Więcej na www.dominikanie.pl/autor/wojciech-jedrzejewski-op

  • Pliki do pobrania

    W przypadku problemów z rejestracją on-line pobierz formularz, wypełnij go i prześlij do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.