Skip to main content

Akceptacja siebie - sesja psychologiczno-duchowa

Serdecznie zapraszamy na warsztaty psychologiczno-duchowe poświęcone tematowi akceptacji siebie.

Będziemy przyglądać się sobie z różnych perspektyw: ciała, psychiki i ducha. Przyjrzymy się naszym odczuciom i doznaniom, które pojawiają się w ciele w związku z potrzebą poczucia własnej wartości. Spróbujemy zrozumieć skomplikowany świat naszych uczuć i emocji z perspektywy rozwoju naszego mózgu. Sprawdzimy jak interakcje z ważnymi osobami wpłynęły na nasz sposób budowania relacji z ludźmi i postrzeganie świata. Do tego głębokiego odkrywania samego siebie zaprosimy miłującego Boga, który jest obecny w nas, działa w naszym wnętrzu i prowadzi ku większej integracji wewnętrznej.

Rozpoczniemy w czwartek, kolacją o 18:00. Na przyjeżdżających będziemy czekali od 15:00. Zakończenie w niedzielę, po obiedzie, o 13:30. Sesję proponujemy tylko osobom, które mogą uczestniczyć w całości wydarzenia.  

Koszty:
Pokój 1 osobowy z łazienką - 750 zł

Pokój 2 osobowy z łazienką - 670 zł

W cenę wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie oraz szkolenie wraz z materiałami szkoleniowymi.

Jest możliwość uzyskania zaświadczenia o odbytym szkoleniu.

Prosimy o zapoznanie się z warunkami pobytu.Przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z WARUNKAMI POBYTU w naszym Ośrodku. W przypadku problemów z zapisaniem się przez przycisk "ZAPISZ SIĘ" (powyżej), prosimy o ściągnięcie pliku (link pod mapą) i przesłanie wypełnionego formularza mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pocztą tradycyjną (ECCC, ul. Olecka 30, 04-984 Warszawa).

Prowadzący:

Ks. dr Krzysztof Naczk – doktor teologii moralnej, psycholog, psychoterapeuta, dyrektor Centrum
Psychologiczno-Pastoralnego „Więź”

  • Pliki do pobrania

    W przypadku problemów z rejestracją on-line pobierz formularz, wypełnij go i prześlij do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.