Skip to main content

Bliżej siebie Plus - sesja psychologiczno-duchowa

Bliżej siebie Plus to czas pogłębionego spotkania się z samym sobą. Człowiek jest całością i chcemy w taki sposób patrzeć na doświadczenie siebie i swojego życia.

Zapraszamy osoby, które pragną poznawać siebie i chcą coraz lepiej rozumieć siebie i swoje serce. Zwrócimy szczególną uwagę na naszą emocjonalność, utarte schematy działania, może nieaktualne już mechanizmy obronne czy przestrzenie, które nas blokują przed pełnym, głębokim przeżywaniem rzeczywistości.

Sesja będzie okazją do wejścia w proces głębszej integracji psychicznej i duchowej. Naszym celem jest odkrycie wewnętrznych pokładów szczęścia i tego, co nas od niech odłącza lub hamuje nasz życiowy potencjał.

Sesja „Bliżej siebie Plus” jest dłuższą o jeden dzień formą spotkania Bliżej siebie. Mogą w niej uczestniczyć osoby, które mają już doświadczenie spotkania właśnie w sesji „Bliżej siebie”, ale również te, które zamierzają wejść w ten cykl po raz pierwszy i mają gotowość i czas, by wejść w dłuższą formę spotkania.

Zapraszamy osoby dla których ważne jest budowanie relacji z Panem Bogiem, drugim człowiekiem i samym sobą. Warsztat będzie obejmował pracę w grupie oraz elementy pracy osobistej. Przewidziany jest również czas na osobistą modlitwę, Eucharystię, spacer i wspólny czas wolny.

Plan sesji w dniu przyjazdu:

18:00 Kolacja

19:00 Msza święta

20:00 Warsztat

Zakończenie w dniu wyjazdu po obiedzie, ok 13:30.

*Prosimy o terminowy przyjazd, jak również o wyjazd dopiero po zakończeniu. Jest to istotne ze względu na grupowy charakter spotkania.

 

Przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z WARUNKAMI POBYTU w naszym Ośrodku. W przypadku problemów z zapisaniem się przez przycisk "ZAPISZ SIĘ" (powyżej), prosimy o ściągnięcie pliku (link pod mapą) i przesłanie wypełnionego formularza mailowo (infoTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pocztą tradycyjną (ECCC, ul. Olecka 30, 04-984 Warszawa).

Koszty:

Pokój 1 osobowy z łazienką - 890 PLN

Pokój 2 osobowy z łazienką - 760 PLN

W cenę wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie oraz szkolenie wraz z materiałami szkoleniowymi.

UWAGA: Brak możliwości uczestnictwa bez noclegu!

Grupa będzie liczyć około 20 osób

W przypadku nie uzbierania odpowiedniej dla zajęć warsztatowych grupy osób spotkanie może zostać odwołane

Prowadzący:

dr Monika Guzewicz - psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym,

Jarosław Stasiński SDB - salezjanin ksiądz, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym, pedagog, tutor, prowadzi szkolenia oraz kursy.

  • Pliki do pobrania

    W przypadku problemów z rejestracją on-line pobierz formularz, wypełnij go i prześlij do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.