Skip to main content

Bliżej siebie - sesja psychologiczno-duchowa

Sesja „Bliżej siebie” to czas pogłębionego spotkania się z samym sobą. Warsztat będzie miał charakter treningu grupowego. Zapraszamy osoby, które pragną lepiej poznać siebie.

Będziemy przyglądać się swojej cielesności, emocjonalności i odpowiedzią serca na nasze życiowe wyzwania. Spróbujemy zauważyć i nazwać mechanizmy obronne, które kierują nami w życiu, a także przyjrzeć się jakie role pełnimy w ważnych dla nas relacjach. Zobaczymy, które przestrzenie powodują w nas napięcia, z którymi nie umiemy sobie poradzić i co odbiera nam siły do radosnego i pełnego życia. Sesja będzie okazją do wejścia w proces głębszej integracji psychicznej i duchowej.

Zapraszamy osoby dla których ważne jest budowanie relacji z Panem Bogiem, drugim człowiekiem i samym sobą. Warsztat będzie obejmował pracę w grupie oraz elementy pracy osobistej. Przewidziany jest również czas na osobistą modlitwę, Eucharystię, spacer iwspólny czas wolny.

Plan sesji w dniu przyjazdu:

18:00 Kolacja

19:00 Msza święta

20:00 Warsztat

Zakończenie w dniu wyjazdu obiadem o godz. 13.00

*Prosimy o terminowy przyjazd, jak również o wyjazd dopiero po zakończeniu. Jest to istotne ze względu na grupowy charakter spotkania. 

 

Przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z WARUNKAMI POBYTU w naszym Ośrodku. W przypadku problemów z zapisaniem się przez przycisk "ZAPISZ SIĘ" (powyżej), prosimy o ściągnięcie pliku (link pod mapą) i przesłanie wypełnionego formularza mailowo (infoTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pocztą tradycyjną (ECCC, ul. Olecka 30, 04-984 Warszawa).

Koszty:

Pokój 1 osobowy z łazienką - 730 PLN

Pokój 2 osobowy z łazienką - 610 PLN

W cenę wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie oraz szkolenie wraz z materiałami szkoleniowymi.

UWAGA: Brak możliwości uczestnictwa bez noclegu!

Grupa będzie liczyć około 20 osób

W przypadku nie uzbierania odpowiedniej dla zajęć warsztatowych grupy osób spotkanie może zostać odwołane

Prowadzący:

dr Monika Guzewicz - psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym,
Jarosław Stasiński SDB - salezjanin ksiądz, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym, pedagog, tutor, prowadzi szkolenia oraz kursy,

  • Pliki do pobrania

    W przypadku problemów z rejestracją on-line pobierz formularz, wypełnij go i prześlij do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.