Skip to main content

Zdrowy dystans – warsztaty psychologiczno-duchowe

Każdy człowiek jest relacyjny. W relacjach dorastamy, rozwijamy się i żyjemy. Relacje nas ubogacają, rozwijają i często nadają sens.

Niestety, nie mamy pewności, że życie przyniesie nam jedynie bezpieczne i zdrowe relacje. Często relacje okazują się niszczące, zalewające albo toksyczne.

W czasie warsztatów przyjrzymy się jak rozpoznać czy relacje w których jestem są dla mnie dobre a kiedy już nie? Jak utrzymywać zdrowy dystans? Jak nauczyć się mówić „nie” i stawiać granice bez poczucia winy? Jak wyzwalać się z szantażu emocjonalnego? Jak budować zdrowe i satysfakcjonujące relacje w życiu?

Warsztaty mają charakter pracy indywidualnej i grupowej.

Plan w dniu przyjazdu:

18:00 Kolacja

19:00 Msza św. dla chętnych

20:00 Spotkanie wspólne

Zakończenie w niedzielę ok. 13:30.

Koszty:

Pokój 1 osobowy z łazienką - 690 PLN

Pokój 2 osobowy z łazienką - 570 PLN

W cenę wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie oraz szkolenie wraz z materiałami szkoleniowymi.

UWAGA: Brak możliwości uczestnictwa bez noclegu! 

Prowadzący: 

dr Monika Guzewicz - psychoterapeuta, psycholog, pedagog, wykładowca; pracuje w nurcie integracyjnym; prowadzi terapię indywidualną i grupową; współtworzy Godfullness Jezuici; 

Przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z WARUNKAMI POBYTU w naszym Ośrodku. W przypadku problemów z zapisaniem się przez przycisk "ZAPISZ SIĘ" (powyżej), prosimy o ściągnięcie pliku (link pod mapą) i przesłanie wypełnionego formularza mailowo (infoTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pocztą tradycyjną (ECCC, ul. Olecka 30, 04-984 Warszawa).

  • Pliki do pobrania

    W przypadku problemów z rejestracją on-line pobierz formularz, wypełnij go i prześlij do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.