Akceptacja siebie - sesja psychologiczno-duchowa

Odpowiadając na sygnalizowane nam potrzeby proponujemy w styczniu 2022 sesję psychologiczno-duchową "Akceptacja siebie". Zapraszamy osoby, które z Bogiem i drugim człowiekiem chcą odkrywać i pokochać coraz bardziej siebie.

Zapraszamy na sesję poświęconą Akceptacji siebie. Będziemy przyglądać się sobie z różnych perspektyw: ciała, psychiki i ducha. Będziemy eksplorować świat odczuć i doznań, które pojawiają się w ciele oraz wspierać budowanie obrazu ciała opartego na akceptacji. Spróbujemy zrozumieć skomplikowany świat naszych uczuć i emocji z perspektywy rozwoju naszego mózgu oraz sprawdzać jak interakcje z ważnymi osobami wpłynęły na nasz sposób budowania relacji z ludźmi i postrzeganie świata. Do tego głębokiego odkrywania samego siebie zaprosimy miłującego Boga, który jest obecny w nas, działa w naszym wnętrzu i prowadzi nas w stronę większej integracji wewnętrznej.

Program sesji opiera się na pracy warsztatowej w grupach (do 15 osób). Ponadto przewidziane są konferencje tematyczne oraz czas na indywidualną refleksję, modlitwę, wspólną Eucharystię (również w dniu przyjazdu)i przebywanie razem.

 

Rozpoczniemy w czwartek, kolacją o 18:00. Na przyjeżdżających będziemy czekali od 15:00. Zakończenie w niedzielę, po obiedzie, o 13:30. Sesję proponujemy tylko osobom, które mogą uczestniczyć w całości wydarzenia.  

Koszty:
Pokój 1 osobowy z łazienką - 650 zł

W cenę wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie oraz szkolenie wraz z materiałami szkoleniowymi.

Jest możliwość uzyskania zaświadczenia o odbytym szkoleniu.

Prosimy o zapoznanie się z warunkami pobytu.Przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z WARUNKAMI POBYTU w naszym Ośrodku. W przypadku problemów z zapisaniem się przez przycisk "ZAPISZ SIĘ" (powyżej), prosimy o ściągnięcie pliku (link pod mapą) i przesłanie wypełnionego formularza mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pocztą tradycyjną (ECCC, ul. Olecka 30, 04-984 Warszawa).

Prowadzący:

Iwona Czaja – psycholog, seksuolog, psychoterapeutka pracująca w stylu integracyjnym. Ukończyła szkolenia z zakresu psychologii klinicznej dzieci i młodzieży, psychologii pozytywnej. W Centrum Psychologiczno-Pastoralnym „Więź” prowadzi terapię indywidualną, par i rodzin, wspiera rodziców po stracie dziecka, pracuje z osobami w kryzysie i po wydarzeniach traumatycznych. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego i Kurs Wewnętrznej Integracji w ramach Szkoły Formacyjnej św. Józefa.

Joanna Bładzikowska – Absolwentka filologii polskiej i angielskiej UG. Ukończyła kurs dla terapeutów DMT (Dance/Movement Therapy) Polskiego Instytutu Psychoterapii Tańcem i Ruchem w Warszawie oraz szkolenie z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach 1st. w Toruniu. Pracuje w Centrum Psychologiczno-Pastoralnym „Więź” prowadząc grupę rozwoju osobistego oraz warsztaty pogłębiające świadomość ciała w ramach Szkoły Formacyjnej św. Józefa.

ks. Krzysztof Naczk – teolog, psycholog, psychoterapeuta, absolwent Studium Psychoterapii oraz Szkoły Terapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Ukończył kurs zaawansowany terapii systemowej prowadzony przez Krakowską Fundację Rozwoju Psychoterapii. Prowadzi terapię indywidualną i par w Centrum Psychologiczno-Pastoralnym "Więź" oraz Kurs Wewnętrznej Integracji w Szkole Formacyjnej św. Józefa.

 

 

  • Pliki do pobrania

    W przypadku problemów z rejestracją on-line pobierz formularz, wypełnij go i prześlij do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.