Dojazd

Dojazd z Centrum Warszawy - ok. 20 km

samochodem: 40-45 min.

pociągiem: 30 min.

autobusem: 45 min.

samochodem z lotniska Warszawa - Okęcie: 45-50 min.

 

Mapy określające położenie i dojazd do ECCC z dowolnego miejsca

Mapa GOOGLE

Mapa ZUMI

Mapa TARGEO

 

Opis dojazdu do ECCC

Prywatne linie autobusowe (ARKA, MINIBUS, WILGA itd.) lub PKS w kierunku Otwocka i Karczewa (zatrzymują się na przystankach pod hotelem Forum i przy Muzeum Narodowym, a ARKA i MINIBUS również na przystanku przy ul. Emilii Plater przy Pałacu Kultury). Należy wysiąść na przystanku „PKP Falenica”. Czas przejazdu: ok. 45 min. Bilet kupuje się u kierowcy. Autobusy kursują co ok. 10 min. Po opuszczeniu autobusu należy kierować się w kierunku przejazdu kolejowego i tam skręcić w prawo w ul. Młodą, następnie po ok. 200m skręcić w lewo w ul. Włókienniczą. Po przejściu ok. 400 m wychodzi się na róg posesji ECCC widocznej po prawej stronie.

Kolej podmiejska SKM (linia S1 lub Koleje Mazowieckie) ze stacji Warszawa-Śródmieście, Warszawa-Wschodnia do stacji Warszawa-Falenica (kierunek: Otwock, Dęblin, Pilawa). Przejazd trwa ok. 35 minut. Pociągi kursują co ok. 30 min. Należy wysiąść na przystanku Warszawa-Falenica. Rozkład jazdy SKM lub Kolei Mazowieckich lub alternatywny SITKOL. Po opuszczeniu pociągu należy kierować się w kierunku przejazdu kolejowego i tam skręcić w prawo w ul. Młodą, następnie po ok. 200m skręcić w lewo w ul. Włókienniczą. Po przejściu ok. 400 m wychodzi się na róg posesji ECCC widocznej po prawej stronie.

Autobus linii 521 ze Śródmieścia (przystanki naprzeciwko Dworca Centralnego pod Hotelem Marriott, pod Hotelem Novotel (dawna nazwa "Forum"), przy Muzeum Narodowym, przy Stadionie X-lecia etc.). Należy wysiąść na przedostatnim przystanku „PKP Falenica”. Przejazd trwa ok. 45 min.  Rozkład jazdy autobusów ZTM. Po opuszczeniu autobusu należy kierować się w kierunku przejazdu kolejowego i tam skręcić w prawo w ul. Młodą, następnie po ok. 200m skręcić w lewo w ul. Włókienniczą. Po przejściu ok. 400 m wychodzi się na róg posesji ECCC widocznej po prawej stronie.

Autobus z lotniska. Na lotnisku należy wsiąść w autobus 175. Dojechać do przystanku pod Hotelem Novotel (dawna nazwa "Forum") i przesiąść się w autobus 521 lub prywatne linie autobusowe. Opis jak wyżej. Przejazd z lotniska trwa ok. 1,5 h (w zależności od korków).

Autobus 146 z Dworca Wschodniego. Czas przejazdu: ok. 50 min. Należy wysiąść na ostatnim przystanku (pętla). Rozkład jazdy autobusów ZTM. Po opuszczeniu autobusu należy kierować się dalej wzdłuż ul. Bysławskiej i po ok. 50m skręcić w prawo w ul. Włókienniczą. Po przejściu ok. 500 m wychodzi się na róg posesji ECCC widocznej po prawej stronie.

Samochód: Najprościej wyjechać z Warszawy Trasą Łazienkowską w kierunku Pragi. Po przejechaniu Wisły należy zjechać na prawo pierwszym zjazdem z mostu - drogowskaz na Puławy trasa nr 801. Zjeżdża się bezpośrednio na Wał Miedzeszyński. Po przejechaniu ok. 12 km trzeba skręcić z Wału Miedzeszyńskiego w lewo w ul. Bysławską (przy przystanku linii 146 „Bysławska”) tak jak wskazuje tablica "Kolejka Falenica". Po przejechaniu ok. 1 km. należy minąć po prawej pętlę autobusową linii 521 i skręcić w prawo w ul. Włókienniczą. Po przejechaniu ok. 500 m wyjeżdża się na róg posesji ECCC widocznej po prawej stronie.

Pieszo ze stacji PKP Falenica / przystanku linii 521: W Falenicy (po wyjściu z kolejki lub wysiadając z autobusu przy torach) idziemy w kierunku przejazdu kolejowego i - NIE PRZEKRACZAJĄC TORÓW - skręcamy w prawo, w ul. Młodą. Dalej, ul. Młodą, mijając m.in. po prawej stronie pocztę, dochodzimy (ok. 200 metrów) prostopadle do ul. Włókienniczej, gdzie skręcamy w lewo i nią już do końca (ok. 300 metrów) dochodzimy do rogu naszej posesji przy ul. Oleckiej 30 (skręcamy z ul. Włókienniczej w prawo). Jadąc autobusem 521 (spod Dworca Centralnego) możemy wysiąść albo przy stacji PKP albo na końcowym, wtedy należy wrócić ul. Bysławską i skręcić w prawo w ul. Włókienniczą i nią iść do końca.

TAXI - z centrum Warszawy kosztuje ok. 80 PLN (koniec 1 strefy).

Domofony ECCC znajdują się przy furtce oraz bramie wjazdowej. Godziny przyjmowania gości znaleźć można w WARUNKACH POBYTU.